بسیج مهندسین شهرستان کبودراهنگ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ

با صدور حکمی از طرف فرماندهی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ، سرگرد پاسدار محمود بداغی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه کبودراهنگ منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استقامت کبودراهنگ ، مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه کبودراهنگ با حضور سردار غلامعلی ابوحمزه فرماندهی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، مسئولین شهرستان، جمعی از پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه کبودراهنگ در مجتمع فرهنگی هنری جوان کبودراهنگ برگزار شد. ... ادامه دارد

سردار ابوحمزه، در جلسه معارفه فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ با اشاره به جوان‌گرایی در انتصاب مسئولان اظهار داشت: جوانگرایی برای استمرار و کادرسازی آینده انقلاب اسلامی ضروری است.

وی افزود: امام راحل با نگاه نافذ خود به آینده انقلاب اسلامی فرماندهی جبهه های جنگ را به جوانان می سپردند که نمونه آنها شهیدانی مانند شهید باکری، شهیدهمت، شهید حسن باقری، سپهبد شهید صیاد شیرازی بودند که اکثر آنان از جوانان بودند.

ایشان با اشاره به اینکه رهبرمعظم انقلاب به تربیت نیروهای جوان تاکید دارند، بیان داشت: این امر موجب کادرسازی برای آینده انقلاب و استمرار انقلاب اسلامی خواهد بود.

وی خواستار حمایت مسولان شهرستانی از نیروهای جوان و ارزشی شد و گفت: تاکید رهبر معظم انقلاب بر بها دادن به جوانان در کارهای بزرگ برای رشد انقلاب اسلامی است.

فرمانده سابق سپاه ناحیه کبودراهنگ در ابتدای این مراسم ضمن خیرمقدم گویی به ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در طول دوران مسئولیت خود در ناحیه کبودراهنگ پرداخت و گفت: موفقیت‌های مجموعه سپاه ناحیه کبودراهنگ را در استان مرهون تلاش و پیگیری های همکاران پاسدار و بسیجیان می دانم و از همراهی همه آنان در طول دوران خدمت خود قدردانی می کنم.

در این مراسم سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان طی حکمی، سرهنگ پاسدار سید عبدالله محمودی خرم را تودیع و به جای او سرگرد پاسدار محمود بداغی را به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه مقاومت کبودراهنگ معرفی کرد.

پیش از این سرگرد پاسدار محمود بداغی جانشین فرمانده سپاه ناحیه فامنین بوده است.

همچنین در این مراسم حجت الاسلام علیرضا علیجانی به عنوان مدیر تعلیم و تربیت سپاه ناحیه کبودراهنگ معرفی شد. پیش از این حجت الاسلام حسین محمدی این مسئولیت را عهده دار بود.

+ m.s ; ٤:۳٧ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ،۱۳٩٢
comment نظرات ()